WEB-Strony.pl
 WEB-Strony.pl - Projekty i wykonanie stron internetowych WEB-Strony.pl

    Zajmujemy się realizacją stron i serwisów internetowych oraz ich administrowaniem. Tworzymy strony internetowe tzw. „nowe” czyli takie które powstają od podstaw i są zgodne z potrzebami Klientów. Modernizujemy również strony już istniejące.


Realizujemy strony internetowe na:

  • komputery stacjonarne,
  • urządzenia mobilne typu komórka, tablet itp.

    W naszych realizacjach wykorzystujemy najnowsze techniki programistyczne. Budujemy również strony oparte o system zarządzania treścią – CMS pozwalający na samodzielne zmiany i redagowanie nowych informacji na stronach www.


    Dlatego WEB-Strony.pl proponują Państwu kompleksową pomoc od A do Z na każdym etapie zaistnienia firmy w Internecie. Oferujemy:

    W czasach dynamicznego rozwoju posiadanie własnej strony www i poczty elektronicznej jest wymogiem takim samym jak posiadanie wizytówki lub telefonu. Własny adres w internecie i własna strona to nie tylko poszerzenie rynków zbytu, pozyskanie nowych klientów ale również podniesienie prestiżu firmy.


    Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług oraz terminowość ich realizacji.


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi realizacjami.


Kontakt:

Andrzej Kłos – tel. 508-020-068
e-mail: kontakt@web-strony.pl


Zeskanuj nasz QRCODE:


WEB-Strony.pl - Nasz QRCode