WEB-Strony.pl
 WEB-Strony.pl - Nasze prace WEB-Strony.pl

    WEB-Strony.pl prezentują poniżej kilka przykładów zrealizowanych kompleksowo przez siebie stron internetowych. Pokazane poniżej strony istnieją w internecie od dłuższego czasu i przynoszą wymierne korzyści ich właścicielom.
 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Zajazdu OFF-roadowe Smaki w Jedlinie-Zdrój. Zajazd, w którym możesz smacznie zjeść dania kuchni polskiej. To również idealne miejsce gdzie wypoczniesz podczas długiej trasy


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z off-roadem, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona wykonana została dla Oberży PRL - restauracji i hotelu (pokoje gościnne). Oberża ma wystrój utrzymany w klimacie minionej epoki socjalizmu. Słynie z doskonałych tradycyjnych posiłków i miłej rodzinnej atmosfery.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu Oberży PRL, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z gazetą z czasów PRL, wymyślenie specyficznych nazw potraw serwowanych w Oberży, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony oraz prowadzeniem Facebooka.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych. Stanowi relację z ponad 30 spotkań odbywających się systematycznie od 2007 roku w różnych atrakcyjnych częściach Polski.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony. Opracowywane są opisy archiwalnych spotkań, zapowiedzi nowych spotkań i prowadzony jest na stronie śpiewnik piosenek turystycznych.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona została zrealizowana dla przewodników turystycznych z uprawnieniami na wycieczki piesze oraz autokarowe po Polsce i zagranicy. Zawiera między innymi: ofertę, posiadane uprawnienia przewodnickie oraz galerie ze zdjęciami z organizowanych wycieczek.


    Zakres prac obejmował: opracowanie projektu graficznego strony, nawigacji strony, zdjęć – kompleksową realizację www.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona została stworzona na zamówienie Europejskiego Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej góra Chełmiec. Stowarzyszenie "ECRA" zostało powołane do życia w 1996 roku i zrzesza w swoich szeregach krótkofalowców.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona zrobiona na zlecenie firmy ubezpieczeniowej UNIQA – Przedstawicielstwo Sudeckie w Wałbrzychu. Jest kompendium wiedzy na temat ich usług ubezpieczeniowych. Zawiera również pliki do pobrania z formularzami.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona zrealizowana dla sklepu z oknami, drzwiami, roletami i usługami budowlanymi. Przedstawia pełną ofertę sklepu.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona zaprojektowana dla Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Strona jest miejscem w którym zostały zebrane wszystkie akty prawne i dokumenty związane z działalnością spółki oraz aktualne informacje dotyczące zmian w przepisach prawa pracy. Strona został wykonana w technologii umożliwiającej samodzielne zamieszczanie tekstów i grafik na stronie.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Koliba Łomnicka to restauracja z doskonałą tradycyjną polską kuchnią. Wcześniej od 2008 roku znana była jako Łomnica Chata a od grudnia 2015 wraz z nowym właścicielem nastąpiła zmiana nazwy na Koliba Łomnicka.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. Został również przygotowany specjalny panel do samodzielnego wprowadzania bieżących informacji.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Strona zrobiona dla zakładu optycznego Barbara i Eugeniusz Tomczak prowadzącego swoje oddziały w Szczawnie-Zdroju i Kamiennej Górze.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony.

 


 


    Obecnie żaden podmiot, nie może istnieć w oderwaniu od społeczności w której funkcjonuje. Dlatego też WEB-Strony.pl działając odpowiedzialnie społecznie prowadzą w ramach sponsoringu non-profit strony internetowe na rzecz stowarzyszeń i fundacji.
 WEB-Strony.pl - przykłady naszych realizacji non-profit

    Strona wykonana dla Komisji Fotografii Krajoznawczej działającej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Komisja skupia w swoim gronie fotografików których dokonania są prezentowane i aktualizowane na www.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

 WEB-Strony.pl - przykłady naszych realizacji non-profit

    Projekt stworzony specjalnie na potrzeby organizacji Biennale Fotografii Krajoznawczej. Pierwotnie miał za zadanie rozpropagowanie Biennale na terenie Polski oraz służył do przyjmowania zdjęć na Konkurs. Obecnie na stronie prezentowane są zdjęcia które zostały nagrodzone i zaklasyfikowane do wystawy.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. Podczas trwania Konkursu i po ogłoszeniu jego wyników WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją strony.

 


 


    Zobacz niektóre przykłady realizowane przez WEB-Strony.pl w mediach społecznościowych:
WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Profil Oberży PRL prowadzony na portalu społecznościowym Facebook.

 WEB-Strony.pl - przykład naszej pracy

    Profil Komisji Fotografii Krajoznawczej prowadzony na portalu społecznościowym Facebook.

 
    WEB-Strony.pl oferują: