WEB-Strony.pl Strony szyte na miarę
WEB-Strony.pl Wałbrzych- Nasze prace

Przykładowe realizacje WWW


    WEB-Strony.pl prezentują poniżej kilka przykładów zrealizowanych kompleksowo przez siebie stron internetowych. Pokazane poniżej strony istnieją w Internecie od dłuższego czasu i przynoszą wymierne korzyści ich właścicielom.


Gwarancja jakości - WEB-Strony.pl

    Strona wykonana została dla Oberży PRL - restauracji i hotelu, (pokoje gościnne). Oberża ma wystrój utrzymany w klimacie minionej epoki socjalizmu. Słynie z doskonałych tradycyjnych posiłków i miłej rodzinnej atmosfery.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu Oberży PRL, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z gazetą z czasów PRL, wymyślenie specyficznych nazw potraw serwowanych w Oberży, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony oraz prowadzeniem Facebooka.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - joomla, cms

    Strona zaprojektowana dla Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego WZK Victoria S.A. Strona jest miejscem, w którym zostały zebrane wszystkie akty prawne i dokumenty związane z działalnością spółki oraz aktualne informacje dotyczące zmian w przepisach prawa pracy. Strona wykonana w technologii Responsive Web Design (RWD) oraz wyposażona w panel administracyjny umożliwiający dodawanie artykułów związanych z działalnością związku zawodowego.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.

WEB-Strony.pl - Strony WWW Wałbrzych

    Strona została zrealizowana dla przewodników turystycznych z uprawnieniami na wycieczki piesze oraz autokarowe po Polsce i zagranicy. Zawiera między innymi: ofertę, posiadane uprawnienia przewodnickie oraz galerie ze zdjęciami z organizowanych wycieczek.


    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać ją zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie projektu graficznego strony, nawigacji strony, zdjęć – kompleksową realizację www.

WEB-Strony.pl - pozycjonowanie stron WWW

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych. Stanowi relację z prawie 50 spotkań odbywających się systematycznie od 2007 roku w różnych atrakcyjnych częściach Polski.


    Zakres prac obejmował: zaprojektowanie strony, opracowanie znaku firmowego – logotypu Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony. Opracowywane są opisy archiwalnych spotkań, zapowiedzi nowych spotkań i prowadzony jest na stronie śpiewnik piosenek turystycznych.

WEB-Strony.pl - pozycjonowanie stron WWW

    Strona została wykonana dla firmy zajmującej się malowaniem pasów na drogach, przejść dla pieszych, znakami drogowymi, bezpieczeństwem ruchu drogowego, itp. Stronę zrealizowaliśmy w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać ją zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu firmy MalujemyDrogi.pl , nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl stworzyły dla firmy profil na Facebook’u.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona zrobiona dla zakładu optycznego Barbara i Eugeniusz Tomczak prowadzącego swoje oddziały w Szczawnie-Zdroju i Kamiennej Górze.

    Projekt został wykonany w technologii stron responsywnych, który pozwala prawidłowo oglądać ją zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać strony zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp. Strona jest ofertą firmy ERKA-SOFT, która specjalizuje się w realizacji oprogramowań dostosowanych do potrzeb klientów.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu firmy ERKA-SOFT, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać strony zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu firmy „Słoneczne Pokoje” w Dziwnówku, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl stworzyły dla firmy profil na Facebook’u.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać strony zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp. Strona wykonana została dla Pani Ilony Skieresz prowadzącej gabinet Hirudoterapii – czyli leczenia za pomocą niektórych gatunków pijawek.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu firmy „Ilona Skieresz - GABINET HIRUDOTERAPII - PIJAWKI LEKARSKIE”, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl stworzyły dla firmy profil na Facebook’u.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych, która pozwala prawidłowo oglądać strony zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie oferty dla sklepu zaopatrzenia medycznego „Dental-Servis”, nawigacji strony, wykonanie projektu, wykonanie zdjęć i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych, która pozwala prawidłowo oglądać strony zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaków firmowych – logotypów dla dwóch firm „BRUKARSTWO Mariusz Lulko” oraz „MATBRUK Łukasz Lulko”. Opracowanie oferty dla firmy specjalizującej się w brukarstwie, nawigacji strony, wykonanie projektu strony, wykonanie zdjęć i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl stworzyły dla firmy profil na Facebook’u.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych, dla Wałbrzyskiej firmy Water System sprzedającej przydomowe oczyszczalnie ścieków.


    Zakres prac obejmował: redakcję tekstów, nawigację strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych, dla Wałbrzyskiej firmy Water System świadczącej w oparciu o posiadany sprzęt usługi w zakresie prac ziemnych, wynajmu minikoparek i transportu kruszyw.


    Zakres prac obejmował: redakcję tekstów, nawigację strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych (Responsive Web Design - RWD), która pozwala prawidłowo oglądać ją zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu komórka, tablet, itp. Strona jest ofertą szkoleniową dla dzieci i osób dorosłych chcących trenować tenis ziemny. Jest również ofertą siłowni, kawiarni i zajęć sportowych.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu firmy „Tenis dla dzieci – Daniel Szurma”, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się ze świadczonymi przez firmę usługami, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - realizacje stron WWW

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Zajazdu OFF-roadowe Smaki w Jedlinie-Zdrój. Zajazd, w którym możesz smacznie zjeść dania kuchni polskiej. To również idealne miejsce gdzie wypoczniesz podczas długiej trasy


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z off-roadem, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

Social media - WEB-Strony.pl Wałbrzych

    Strona została stworzona na zamówienie Europejskiego Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej góra Chełmiec. Stowarzyszenie "ECRA" zostało powołane do życia w 1996 roku i zrzesza w swoich szeregach krótkofalowców.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - Realizacje stron internetowych

    Strona zrobiona na zlecenie firmy ubezpieczeniowej UNIQA – Przedstawicielstwo Sudeckie w Wałbrzychu. Jest kompendium wiedzy na temat ich usług ubezpieczeniowych. Zawiera również pliki do pobrania z formularzami.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - projektowanie stron WWW

    Strona zrealizowana dla sklepu z oknami, drzwiami, roletami i usługami budowlanymi. Przedstawia pełną ofertę sklepu.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.


 


    Obecnie żaden podmiot, nie może istnieć w oderwaniu od społeczności, w której funkcjonuje. Dlatego też WEB-Strony.pl działając odpowiedzialnie społecznie prowadzą w ramach sponsoringu non-profit strony internetowe na rzecz stowarzyszeń i fundacji.WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona została wykonana w technologii stron responsywnych i jest ofertą kursu dla kandydatów na Przewodników Górskich Sudeckich kl. III. Kurs organizowany jest przez Z.U.P.H. „Relaks” Mieczysław Janus przy współpracy z Oddziałem PTTK Ziemi Wałbrzyskiej.


    Zakres prac obejmował: zrobienie i udostępnienie własnych zdjęć, redakcję tekstów, nawigację strony, wykonanie projektu i grafik oraz pozycjonowanie strony. WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - przykładowe realizacje stron WWW

    Strona wykonana jest dla Komisji Fotografii Krajoznawczej działającej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej, która skupia w swoim szeregach fotografików – członków PTTK. WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony od 2011 do chwili obecnej. Obecna, już trzecia wersja strony, wykonana jest w technologii stron responsywnych. Na stronie można znaleźć relacje z organizowanych plenów fotograficznych, wystaw, konkursów i szkoleń. Wydarzenia z lat wcześniejszych są usystematyzowane i udostępnione w archiwum strony.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu KFK Wałbrzych, opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. Ponadto WEB-Strony.pl dla Komisji Fotografii Krajoznawczej działającej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej stworzyły profil na Facebook’u.

WEB-Strony.pl - biznes prowadzony odpowiedzialnie społecznie

    Projekt stworzony specjalnie na potrzeby organizacji Biennale Fotografii Krajoznawczej 2015. Pierwotnie miał za zadanie rozpropagowanie Biennale na terenie Polski oraz służył do przyjmowania zdjęć na Konkurs. Obecnie na stronie prezentowane są zdjęcia które zostały nagrodzone i zaklasyfikowane do wystawy.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. Podczas trwania Konkursu i po ogłoszeniu jego wyników WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją strony.

WEB-Strony.pl - przykładowe realizacje stron WWW

    Projekt stworzony specjalnie na potrzeby realizacji Biennale Fotografii Krajoznawczej 2017. Strona zrealizowana była bliźniaczo do strony Biennale z 2015. Służyła do przyjmowania zdjęć na Konkurs oraz do przekazywania informacji na bieżąco. Obecnie na stronie prezentowane są zdjęcia które zostały nagrodzone i zaklasyfikowane do wystawy.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz przyjmowanie zdjęć napływających na konkurs i ich opracowanie w celu prezentacji na stronie. Podczas trwania Konkursu i po ogłoszeniu jego wyników WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją strony.

WEB-Strony.pl - Działalność non-profit

    Strona stworzona dla Fundacji „Ulica Swoje Wie”. Celem Fundacji jest udzielanie szeroko rozumianej pomocy dzieciom i młodzieży z Boguszowa-Gorc i okolic. WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją tej strony od 2014 roku do 2019 roku. Obecnie strona jest administrowana samodzielnie przez fundację i posiada inny wygląd.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć.