WEB-Strony.pl Strony szyte na miarę
WEB-Strony.pl Wałbrzych- Nasze prace

Przykładowe realizacje WWW


    WEB-Strony.pl prezentują poniżej kilka przykładów zrealizowanych kompleksowo przez siebie stron internetowych. Pokazane poniżej strony istnieją w Internecie od dłuższego czasu i przynoszą wymierne korzyści ich właścicielom.


Gwarancja jakości - WEB-Strony.pl

    Strona wykonana została dla Oberży PRL - restauracji i hotelu, (pokoje gościnne). Oberża ma wystrój utrzymany w klimacie minionej epoki socjalizmu. Słynie z doskonałych tradycyjnych posiłków i miłej rodzinnej atmosfery.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu Oberży PRL, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z gazetą z czasów PRL, wymyślenie specyficznych nazw potraw serwowanych w Oberży, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony oraz prowadzeniem Facebooka.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - joomla, cms

    Strona zaprojektowana dla Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego WZK Victoria S.A. Strona jest miejscem, w którym zostały zebrane wszystkie akty prawne i dokumenty związane z działalnością spółki oraz aktualne informacje dotyczące zmian w przepisach prawa pracy. Strona wykonana w technologii Responsive Web Design (RWD) oraz wyposażona w panel administracyjny umożliwiający dodawanie artykułów związanych z działalnością związku zawodowego.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - realizacje stron WWW

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Zajazdu OFF-roadowe Smaki w Jedlinie-Zdrój. Zajazd, w którym możesz smacznie zjeść dania kuchni polskiej. To również idealne miejsce gdzie wypoczniesz podczas długiej trasy


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik kojarzących się z off-roadem, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - pozycjonowanie stron WWW

    Strona została zaprojektowana na potrzeby Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych. Stanowi relację z ponad 30 spotkań odbywających się systematycznie od 2007 roku w różnych atrakcyjnych częściach Polski.


    Zakres prac obejmował: zaprojektowanie strony, opracowanie znaku firmowego – logotypu Krajoznawczych Spotkań Rodzinnych, nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony. Opracowywane są opisy archiwalnych spotkań, zapowiedzi nowych spotkań i prowadzony jest na stronie śpiewnik piosenek turystycznych.

WEB-Strony.pl - Strony WWW Wałbrzych

    Strona została zrealizowana dla przewodników turystycznych z uprawnieniami na wycieczki piesze oraz autokarowe po Polsce i zagranicy. Zawiera między innymi: ofertę, posiadane uprawnienia przewodnickie oraz galerie ze zdjęciami z organizowanych wycieczek.


    Zakres prac obejmował: opracowanie projektu graficznego strony, nawigacji strony, zdjęć – kompleksową realizację www.

Social media - WEB-Strony.pl Wałbrzych

    Strona została stworzona na zamówienie Europejskiego Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej góra Chełmiec. Stowarzyszenie "ECRA" zostało powołane do życia w 1996 roku i zrzesza w swoich szeregach krótkofalowców.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony. Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - Realizacje stron internetowych

    Strona zrobiona na zlecenie firmy ubezpieczeniowej UNIQA – Przedstawicielstwo Sudeckie w Wałbrzychu. Jest kompendium wiedzy na temat ich usług ubezpieczeniowych. Zawiera również pliki do pobrania z formularzami.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, opracowanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony Ponadto WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - projektowanie stron WWW

    Strona zrealizowana dla sklepu z oknami, drzwiami, roletami i usługami budowlanymi. Przedstawia pełną ofertę sklepu.


    Zakres prac obejmował: opracowanie i wykonanie projektu oraz grafik, nawigacji strony, redakcję tekstów, opracowanie zdjęć.

WEB-Strony.pl Wałbrzych - Gwarancja jakości

    Strona zrobiona dla zakładu optycznego Barbara i Eugeniusz Tomczak prowadzącego swoje oddziały w Szczawnie-Zdroju i Kamiennej Górze.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów, wykonanie zdjęć oraz pozycjonowanie strony.


 


    Obecnie żaden podmiot, nie może istnieć w oderwaniu od społeczności, w której funkcjonuje. Dlatego też WEB-Strony.pl działając odpowiedzialnie społecznie prowadzą w ramach sponsoringu non-profit strony internetowe na rzecz stowarzyszeń i fundacji.WEB-Strony.pl - przykładowe realizacje stron WWW

    Strona wykonana dla Komisji Fotografii Krajoznawczej działającej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Komisja skupia w swoim gronie fotografików których dokonania są prezentowane i aktualizowane na www.


    Zakres prac obejmował: opracowanie znaku firmowego – logotypu KFK Wałbrzych, opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. WEB-Strony.pl zajmują się stałą aktualizacją tej strony.

WEB-Strony.pl - biznes prowadzony odpowiedzialnie społecznie

    Projekt stworzony specjalnie na potrzeby organizacji Biennale Fotografii Krajoznawczej 2015. Pierwotnie miał za zadanie rozpropagowanie Biennale na terenie Polski oraz służył do przyjmowania zdjęć na Konkurs. Obecnie na stronie prezentowane są zdjęcia które zostały nagrodzone i zaklasyfikowane do wystawy.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć. Podczas trwania Konkursu i po ogłoszeniu jego wyników WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją strony.

WEB-Strony.pl - przykładowe realizacje stron WWW

    Projekt stworzony specjalnie na potrzeby realizacji Biennale Fotografii Krajoznawczej 2017. Strona zrealizowana była bliźniaczo do strony Biennale z 2015. Służyła do przyjmowania zdjęć na Konkurs oraz do przekazywania informacji na bieżąco. Obecnie na stronie prezentowane są zdjęcia które zostały nagrodzone i zaklasyfikowane do wystawy.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz przyjmowanie zdjęć napływających na konkurs i ich opracowanie w celu prezentacji na stronie. Podczas trwania Konkursu i po ogłoszeniu jego wyników WEB-Strony.pl zajmowały się stałą aktualizacją strony.

WEB-Strony.pl - Działalność non-profit

    Strona stworzona dla Fundacji „Ulica Swoje Wie”. Celem Fundacji jest udzielanie szeroko rozumianej pomocy dzieciom i młodzieży z Boguszowa-Gorc i okolic.


    Zakres prac obejmował: opracowanie nawigacji strony, wykonanie projektu i grafik, redakcję tekstów oraz opracowanie zdjęć.